5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (3 Votes)

Наш автосервіс в Києві надає якісні послуги з ремонту, діагностіки та обслуговування автомобілів. Також на нашому СТО в м. Київ Ви зможете окремо купити запчастини для автомобілів будь-яких марок за доступними цінами, навіть якщо ремонт проводиться не у нас.

Автосервіс (СТО)

Гарантована якість, швидкість виконання робіт професійними фахівцями та сучасне технічне оснащення СТО дозволяють нашим клієнтам не турбуватися про свій автомобіль.

Станція технічного обслуговування автомобілів надає повний спектр послуг - комплексний ремонт, діагностику та обслуговування Вашого авто на самому вищому рівні. Наш автосервіс в Києві давно зарекомендував себе як надійний доктор автомобілів будь-яких марок, який ніколи не підведе!

СТО і запчастини Київ - автосервісНа СТО наші фахівці з багаторічним стажем підберуть для Вас оптимальне співвідношення ціна - якість на автозапчастини і завжди підкажуть як в майбутньому уникнути проблем з тим чи іншим вузлом автомобіля.

В автомобілі, як і в організмі, все взаємопов'язано, тому комп'ютерна діагностика і досвід наших майстрів не дозволять "угробити" якийсь вузол авто при, наприклад, несвоєчасній заміні будь - якої запчастини.

Фахівці нашого автосервісу завжди впораються навіть з найважчими і часом "запущеними" випадками!

Ми цінуємо кожного клієнта незалежно від марки автомобіля і розміру гаманця.

Автозапчастини (продаж запчастин)

Крім послуг СТО у нас завжди можна купити потрібні запчастини і ми готові запропонувати на вибір як оригінальні автозапчастини, так і заміни запчастин (неоригінальні запчастини) від провідних виробників.

Ви зможете купити автозапчастини і при бажанні встановити їх на нашій станції техобслуговування, або вибрати установку в іншому місці.

У морі пропозицій виробників Світового автопрому розібратися досить непросто, адже запчастини для іномарок випускаються величезною кількістю виробників - наші фахівці з багаторічним стажем підберуть оптимальні для Вас автозапчастини за найкращою ціною.

Якщо Ви проживаєте не в Києві, ми відправимо потрібні Вам запчастини поштою, або іншим зручним для Вас способом.

Для нашого автосервісу в м. Київ задоволені клієнти і репутація - понад усе !